Montaż LPG Nissan Qashqai 1.6 110KM 2008r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Download

Montaż LPG Nissan Qashqai 1.6 110KM 2008r w Energy Gaz Polska na auto gaz BRC SQ 32 OBD

Video Channel: Energy Gaz Polska

Nissan Qashqai 1.6 110 KM z 2008 roku już z LPG! Dzięki instalacji LPG Nissan na gaz zaoszczędzi blisko 240 zł na każdym 1000 km! To doskonały wynik! Parametry profesjonalnego montażu LPG w Energy Gaz Polska:

Marka i model: NISSAN Qashqai
Rok produkcji: 2008
Silnik: 1.6 110KM
Instalacja LPG: BRC SQ 32 OBD
Spalanie PB: 9L/100km
Spalanie LPG: 10L/100km
Oszczędność dzięki LPG: 250zł/1000km
Cena instalacji gazowej LPG: 2900zł
Zwrot kosztów LPG po przejechaniu: 12000km

NISSAN Qashqai z LPG test przeszło znakomicie! A dzięki LPG będzie teraz bardzo oszczędnym autem! Instalacja BRC SQ 32 OBD kosztuje jedynie 2900zł i dzięki LPG wystarczy tylko 12000km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona. Od dziś Właściciel NISSAN na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! :) Średnie spalanie benzyny - 9L/100km, a LPG tylko 10L/100km co przyniesie Właścicielowi 250zł oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 48 litrowy zapewni zasięg auta na LPG - około 380km!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do NISSAN! http://www.egp.pl/lpg-do-nissana.htm

Pytacie Państwo co zamontować do NISSAN? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki NISSAN! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-in...

NISSAN na gaz to niesamowite oszczędności - wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do NISSAN zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do NISSAN wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do NISSAN i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojego NISSAN, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska blisko 14 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

NISSAN TEST LPG przeszedł fantastycznie! Na gazie NISSAN w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli NISSAN jak: 100 NX, 200 SX, 350 Z, 370 Z, Almera, Altima, Armada, Cube, Frontier, GT-R, Juke, Maxima, Micra, Murano, Navara, Note, NV200, Pathfinder, Patrol, Pixo, Primastar, Primera, Pulsar, Qashqai, Quest, Rogue, Sentra, Serena, Sunny, Terrano, Tiida, Titan, X-Trail.

Słowa Naszych Klientów "Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom" dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Tags:
Montaż LP
Loading...